Tootegrupid

Kuna oleme olnud sagedased Kagu-Aasia (eelkõige Tai ja Indoneesia) külastajad, jäime tõenäoliselt palmisuhkru „sõltuvusse“ tema meeldiva karamellise maitse ja muude paljukiidetud omaduste tõttu. Taaskord kodumaal, tekkis huvi ka eesti poodidest palmisuhkrut leida – ja leidsimegi ja tarbisimegi mõnda aega, aga tundus, et palmisuhkrule kuluv raha oli üks suuremaid igakuiseid väljaminekuid ning seda mitte sellepärast, et me ülemäära maiad oleksime…

Otsustasime leida võimaluse palmisuhkru tellimiseks omatarbeks, paraku nii väikeste kogustega ei olnud kellelgi huvi meiega pikemalt suhelda. Seepärast olime sunnitud tellima päris suure koguse palmisuhkrut – arvasime, et kui me ise kõigest jagu ei saa, küll siis sõbrad aitavad. Alustasime palmisuhkru importimisega 2011 aastal, tänaseks oleme ilmselgelt eesti suurimad palmisuhkru importijad ja hulgimüüjad :)

Tõenäoliselt võime võtta endale ka enamuse aust palmisuhkru turundamisel ja tutvustamisel Eestis, mille jälgedes nüüd paljudel lihtne "sõita" on.

Tänaseks oleme leidnud ka uusi maitsvaid ja huvitavaid tooteid samadelt tootjatelt Indoneesiast. Lisaks palmisuhkrule toome ka külmpressitud kookosõli, ingveri palmisuhkrut, mangostani pulbrit ja tamarindi tooteid. Me lähtume toodete valikul eelkõige asjaolust – see peab meile endile VÄGA meeldima ning mõningad kasulikud omadused ei teeks ka paha ja tundub, et meil on üsna hea maitse, sest meie tooteid kiidavad paljud eelkõige nende maitseomaduste pärast.

Hind ja kvaliteet – hinna osas ei ole meile võrdset ei Eesis, ega ka lähiriikides. Kuna hinda mõjutab märkimisväärselt ka toote pakend, siis meie tooted on pakitud spetsiaalselt meie jaoks tehtud pakenditesse, võimalikult lihtsatesse, aga samas piisavalt nägusatesse ja originaalsetesse, mis sobivad väga hästi ka kingitusteks.

 Kvaliteet – erinevatel andmetel säilivad nii palmisuhkur kui ka kookosõli 2-3 aastat, aga kuna me oleme ka ise oma toodete aktiivsed kasutajad, siis oleme tähele pannud, et mida värskem on toode, seda maitsvam. Seetõttu me otsustasime, et tellime väiksemaid koguseid ja sagedamini, et tooted oleksid võimalikult värsked. Meie põhitooteid, palmisuhkrut ja kookosõli hakatakse valmistama sel hetkel, kui me kauba tellime, mitte ei võeta seda tolmuselt laoriiulilt. Meie tooteid valmistatakse traditsioonilistel meetoditel käsitööna, nagu seda on tehtud aastatuhandeid. Palmisuhkur võib olla pisut erineva värvuse ja maitsega vastavalt hooajale, millal see on tehtud – vihmaperioodil on suhkur heledam ja siirupisema maitsega, kuival perioodil tumedam ja karamellise maitsega. Seda maitseerinevust on küll tunda ilmselt ainult suhkrut süües, aga võimalik, et me kujutame seda ka ette :)

Kookosõli valmistamisel on oluline, et ei tootmisprotsess ega ka toode ei oleks päikesevalguse käes. Ning parema säilivuse huvides hoitakse seda ka jahedas.

2013 märtsis külastasime ka oma kalleid koostööpartnereid Indoneesias, sellest proovime oma facebooki lehel ülevaate anda.

HEAD MAIUSTAMIST !              

Uued tooted Vaata veel
Tootekood: 1233
70,15 € (19%)
86,42 €

Nüüdsest on 100% looduslik ja värske kookospalmisuhkur saadaval ka suuremates pakendites, kui 250 g - endiselt koos palmisuhkru heade omaduste, parima maitse ja PARIMA HINNAGA !!!

Tootekood: 123
2,49 €

Nüüdsest on 100% looduslik ja värske kookospalmisuhkur saadaval ka suuremates pakendites, kui 250 g - endiselt koos palmisuhkru heade omaduste, parima maitse ja PARIMA HINNAGA !!!

Tootekood: 321
7,47 € (14%)
8,64 €